k2FtbBdWr1

“Це символ добра і єдності”, – Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Львівській облдержадміністрації

_1608023668_613x321.7556561086_3_0

Сьогодні українські скаути з Пластунського осередку Львівської області передали голові Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому Вифлеємський Вогонь Миру.

Голова Пласту у Львівській області Юлія Катинська розповіла,  що  передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру  започаткували в Австрії, проте завдяки пластунам, акція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди.

“Традиція передачі вогню в Україні існує з 2007 року. Це символ добра, радості і миру. Для нас важливо, щоб діячі, які працюють в державних установах, усвідомлювали його важливість. Сподіваємось, цього року вогонь принесе особливу радість, адже 2020-й рік був сповнений багатьма викликами і важливо, щоб усі труднощі змогли здолати. У  Пласті ми кажемо,  що це завдання великої гри і я сподіваюсь,  що у вас буде багато мужності та енергії ці виклики подолати. Бажаємо зустріти різдвяні та новорічні свята в сімейному колі.  Дякуємо за підтримку Пласту і сподіваємось на подальшу співпрацю”, – наголосила  Юлія Катинська.

Вифлеємський Вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим асоціюється Різдво. Впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки під час  Святої  Вечері.

“Дуже дякую, що завітали до нас з такою особливою місією. Цей Вифлеємський вогонь нагадав нам, що скоро  – свята, Різдво. А це час тепла, радості, злагоди і сподівань на краще. І ми маємо бути добрішими одне до одного. Сьогодні, в цей дуже непростий час, Вифлеємський Вогонь Миру надзвичайно потрібний кожному з нас і нашій країні.  Віримо, що це світло, ця дивовижна енергія добра і радості, яка долає всі кордони, принесе мир в Україну”, – зазначив очільник області.

З початком російсько-української війни, з 2014-го року пластуни щороку передають Вифлеємський вогонь миру захисникам у зону бойових дій на Сході Украіни. Разом з символічним Вогнем, пластуни передають і різдвяні подарунки захисникам у прифронтові міста, військові госпіталі, на блокпости, у бліндажі та окопи, в яких боронять мир українські воїни.

“Щиро дякую вам за те, що кожного року ви, пластуни, передаєте Вифлеємський вогонь миру нашим воїнам на Сході України. У Святвечір цей вогонь об’єднує весь український народ.  І додає всім нам  сили і віри в перемогу”, – додав Максим Козицький.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: