k2FtbBdWr1

«Цього року презентуватимемо книги на Сході», – Ольга Березюк

1

З метою забезпечення населення області українською книгою, розвитку вітчизняного книговидання у містах Львівської області та обласних центрах України торік організували 10 книжкових виставок.

Про це повідомила сьогодні, 2 лютого, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.

Виставки проводили у Києві, це «Книжковий Арсенал», Ужгороді, Миколаєві, Черкасах «Черкаський книжковий фестиваль», Одесі «Зелена хвиля»,  Херсоні «Книжковий Миколай», Краматорську, Жовкві, Соснівці, Запоріжжі «Запоріжська Книжкова толока».

Участь у виїзних виставках брали представники книговидавничих і книгорозповсюджуючих організацій Львівщини, представники культурних, просвітницьких, мистецьких ГО.

За словами Ольги Березюк, цьогоріч книжкові виставки організують на Сході України.

«У 2018 році ми плануємо активізувати літературний десант із авторів та книговидавців, які презентуватимуть свої книги на Сході. Також передбачена презентація для регіонів виїзних виставок»,– розповіла Ольга Березюк.

Також минулого року департамент забезпечив організаційне сприяння та надав фінансову підтримку у сумі 100 тис гривень на проведення 24-ої Міжнародної виставки-ярмарку «Форум видавців у Львові».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: