k2FtbBdWr1

Цьогоріч діє проект підтримки малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

Ірина

4 квітня з Львівського обласного центру зайнятості у наш район завітали начальник відділу організації сприяння працевлаштування Ірина Романяк та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Руслана Палій. Спільно із директором Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості Оксаною Довганик обласні фахівці взяли участь у розширеній нараді з представниками депутатського корпусу районної ради, керівниками органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських підприємств, фермерів району. Ірина Романяк виступила з питання реалізації  Постанови Кабінету Міністрів від 2 грудня 2015 року № 1154 “Про реалізацію пілотного проекту із злучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб”. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248750490.

З ініціативи Міністерства соціальної політики України пілотний проект діє з 1 липня 2016 р. по 31 грудня 2017 р. у Львівській, Полтавській та Харківській областях.

І своєму виступі працівник держслужби зайнятості наголосила, що дана категорія громадян для ведення власної справи може скористатися на поворотній основі фінансовою підтримкою держави на  придбання матеріалів чи обладнання. Однак за певних умов – допомога не повертається. Ірина  Романяк роз’яснила, хто може стати учасником проекту, порядок його реалізації. “З усіх питань малозабезпечені та внутрішньо переміщені особи можуть звертатися в службу зайнятості, вони отримають необхідну інформацію і практичну допомогу в написанні бізнес-плану”, – підсумувала держслужбовець.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: