k2FtbBdWr1

Цьогоріч на Львівщині відкриють два ДБСТ

1

До кінця року в області запрацює ще два дитячі будинки сімейного типу – їх відкриють на базі діючих прийомних сімей у Бродівському та Сокальському районах. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

“Зараз у кожній із цих прийомних родин виховується по чотири дитини-сироти, – зазначив Володимир Лис. – Передбачено, що у новостворених ДБСТ мешкатиме до десяти дітей. Будівництво ще двох дитячих будинків триває в селі Пнікут Мостиського району. Їх відкриють у квітні 2016 року. Слід зазначити, що в Пнікуті уже функціонує п’ять дитячих будинків сімейного типу і на їхній базі планують створити дитяче містечко “Країна дитячих мрій”.

Крім того, за кошти обласного бюджету будують ще два дитячих будинки сімейного типу в смт. Бірки Яворівського району та с. Солонсько Дрогобицького району. Їх планують відкрити також у 2016 році.

Станом на 2 жовтня 2015 року в області функціонує 30 дитячих будинків сімейного типу в яких виховується 212 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та один дитячий будинок сімейного типу, який переїхав із зони проведення антитерористичної операції в якому проживає 6 дітей зазначеної категорії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Підготовка та відзначення на Кам"янеччині Дня захисника України
Цього тижня у Львівському перинатальному центрі почнуть встановлювати вікна
На Львівщині обговорюють реформування системи публічного управління в Україні
На Яворівщині відбудеться фестиваль музичної спадщини Михайла Вербицького
Облаштовано тротуар по вулиці Героїв Небесної Сотні в м. Кам’янка-Бузька
На Львівщині відбувся Міжнародний фестиваль меду "Надбужанські медобори"