k2FtbBdWr1

Цьогорічні місцеві вибори відбудуться за новими правилами і на новій територіальній основі

26.08.2020

Цьогорічні місцеві вибори відбудуться за новими правилами і на новій територіальній основі. У громадах із більш як 10 тисячами виборців запроваджено пропорційну систему виборів – кандидати висуватимуться лише від партій. Голосувати доведеться за партію, а також за конкретного кандидата у ній, вписуючи його номер у трафарет поруч із назвою партії. У менших громадах і селищах залишається стара мажоритарна система, однак округи будуть багатомандатними. Обиратись будуть не менше двох і не більше чотирьох депутатів.

Згідно інформації про кількість виборців, які мають право голосу на виборах депутатів міської, сільської, селищної ради, та про виборчу систему, за якою проводяться відповідні місцеві вибори 25 жовтня 2020 року розміщеної на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, за  системою пропорційного представництва відбудуться вибори у Кам’янка-Бузьку міську раду — кількість виборців складає 16499 осіб та у Новояричівську селищну раду – 13928 виборців.

Вибори  по мажоритарній системі відносної більшості в багатомандатних виборчих округах пройдуть у Жовтанецьку сільську раду з кількістю виборців у 8940 осіб та у Добротвірську селищну раду з кількістю виборців у 8617 осіб.

Посилання:https://cvk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/VM2020_kilkist_vybortsiv.pdf

Ольга ЛЕСЬКІВ, начальник відділу ВВ ДРВ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Про результати виборів
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації провів взаємозв...
Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації приведено
Проведено робочу зустріч з працівниками органів реєстрації Желдецької сільської ради та Запитівської...
Голосування з перших виборів сільського голови та депутатів Жовтанецької сільської ради ОТГ відбудет...
Підготовка до перших виборів старост Кам’янка-Бузької  ОТГ