k2FtbBdWr1

Турбота про дітей – важливе завдання влади

5

Під час понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Кирилич порушив питання роботи з пільговими категоріями дітей. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Дяківнич поінформувала, що у службі у справах дітей райдержадміністрації станом на 22.10.2015 року на первинному обліку перебуває 15-дітей-сиріт та 59 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Одним з основним завдань служби у справах дітей райдержадміністрації є влаштування дітей у сімейні форми виховання, а саме: влаштування під опіку/піклування, усиновлення, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.Службою у справах дітей проводиться постійна робота щодо влаштування дітей саме у сімейні форми влаштування і недопущення влаштування їх у інтернати. У районі 89% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в сімейних формах виховання.

З початку року проведено 52 обстеження житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На службу у справах дітей райдержадміністрації покладено завдання щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Після набуття статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування за кожною дитиною здійснюється закріплення житлової площі. Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

 58 – мають житло на праві користування;

 12 – мають житло на праві власності;

 2 – не мають житла (перебувають на квартирному обліку).

З 58 дітей, що мають житло на праві користування, у 3 дітей житло у непридатному стані і потребує капітального ремонту.

Після проведеної відповідної роботи на квартирному обліку для пільгового отримання житла перебуває 4 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей неодноразово зверталась в  ДТЕК Добротвірську ТЕС з проханням сприяння у вирішенні питання забезпечення житлом   особи з числа дітей-сиріт, а саме Брикайла Назара Михайловича, 17.01.1997 року народження, який перебував на квартирному обліку в Добротвірській селищній раді. В поточному році Добротвірська ТЕС  виділила Назару житлову кімнату в гуртожитку, де на даний час проводяться ремонтні роботи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: