k2FtbBdWr1

Туристичний потенціал Львівщини популяризуватимуть у Латвії

1

В період з 10 до 12 вересня 2019 року відбувся прес-тур Львівщиною для представників туристичної програми Travel Show «Stars Travel» з Латвійської Республіки.

Впродовж дводенного туру учасники делегації ознайомились із туристичними пропозиціями Львівщини, відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань» та здійснили подорож на квадроцихлах на г. Ільза.

«Нам дуже приємно, що Travel Show «Stars Travel» обрали саме Львівську область для своєї передачі. Ця програма донесе до споживачів з Латвійської Республіки, що Львівщина – це прекрасний край для подорожей. Ми ознайомили учасників делегації з можливостями активного, культурно-пізнавального відпочинку, хоча звісно це не повний список пропозицій, які область може запропонувати туристам. Ця програма користується популярністю в своїй крайні та охоплює широке коло користувачів, тому з нетерпінням чекаємо на випуск телепередачі на латвійському телебаченні і, звісно туристів з Латвійської Республіки. Дякуємо усім партнерам, які допомогли в організації даного прес-туру», – зазначив заступник начальнику управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський.

Організаторами промоційного туру є управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, управління туризму Львівської міської ради, готельний палацово-парковий комплекс «Edem Resort Medical & SPA» в партнерстві з Державним історико-культурним заповідником «ТуСтань» та туристичним бізнесом Львівщини: готель-замок «Вежа Ведмежа», відпочинковий комплекс Котедж «4 Сезони», ресторан «Максим».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: