k2FtbBdWr1

Творчі колективи виступають перед мобілізованими у 184-му Навчальному центрі

1

Підняти бойовий дух, покращити настрій та розвеселити військовослужбовців 184-го Навчального центру, що у Старичах, приїжджають митці з Яворівщини. Ансамблі, хори, естрадні та циркові студії щонеділі виступають перед мобілізованими, призваними на військову службу під час шостої черги часткової мобілізації.

На Яворівському полігоні декілька тисяч чоловіків з усієї України у 10 відділеннях Центру навчаються за понад сотнею військових спеціальностей. Вивчення фаху у Навчальному центрі у Старичах та стрільби на полігоні відбуваються з понеділка по суботу, у неділю – день відпочинку. Тож, окрім Літургій, які служать у шести містечках отці-капелани зі Львова та священики Яворівщини, керівництво Навчального центру організовує для військовослужбовців концерти. І на запрошення військових активно відгукуються художні колективи району.

“Серед музикантів та співаків району є багато охочих приїхати до наших захисників, – каже керівник відділу культури Яворівської районної державної адміністрації Володимир Балух. – У районі є 27 колективів зі званням “народний” і впродовж наступних тижнів у Навчальному центрі більшість з них виступлять перед мобілізованими”.

Цієї неділі перед військовослужбовцями виступали ансамбль бандуристів “Мальованка”, народний вокальний ансамбль “Горлиця”, а також циркова студія “Веселка”. Виступи яворівчан мобілізовані підтримували гучними оплесками, а акробатичні номери у виконанні восьмирічної Аліни Кутної із циркової студії змусили захвилюватися не одного з чоловіків.

“Виступ цієї маленької дівчинки не один раз в мене перехоплював дух, я навіть тепер думаю про те, щоб віддати свою чотирирічну доньку навчатися цирковому мистецтву, – поділився враженнями після виступу артистів з Яворівщини 26-річний старший солдат Руслан Бережний з Кривого Рогу Дніпропетровської області”.

Морально-бойовий дух мобілізованим шостої черги у Навчальному центрі артисти Яворівщини піднімають уже не вперше. І вважають своїм обов’язком підтримувати захисників, адже впевнені, так можуть розділити їхню важку і небезпечну ношу.

За інформацією Медіа-групи АСВ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: