k2FtbBdWr1

Тиждень безпеки дорожнього руху у Кам’янка-Бузькому районі

1

Основною метою Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме у районі по 19 листопада, є активізація роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, проведення профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, перевірка готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації, дотримання вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

Для протидії автопригодам щоденно на вулицях району працюють патрульні служби. Однак, водії і надалі продовжують нехтувати Правилами дорожнього руху. З початку цього року патрульні склали понад 1696 протоколів та постанов на недобросовісних водіїв, з них на водіїв, які керували автомобілем у стані алкогольного сп’яніння 99 протоколів. За десять місяців поточного року в Кам’янка-Бузькому районі зареєстрована 81 дорожньо-транспортна пригода з яких: 27 – з потерпілими. Внаслідок ДТП загинуло 5 осіб та травмовано 32 особи.

«Більшість ДТП з тяжкими наслідками виникає через керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, перевищення швидкості водіями, порушення правил обгону, порушення правил проїзду перехресть, необлаштованість пішохідних переходів (відсутність освітлення, розмітки тощо), – зазначив заступник начальника Кам’янка-Бузького відділу поліції Роман Щур. – Тому кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання Правил дорожнього руху є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: