k2FtbBdWr1

У 2016 році Україна вийде на новий рівень енергоефективності

Hand hold house against green field

Наступного року Мінрегіон продовжить реалізацію реформи енергоефективності за новими стандартами. Міністерство має для цього чіткий план.

У бюджеті на 2016 рік на заходи з енергоефективності буде передбачено 794 млн. грн. Ще 2,4 млрд. грн. інвестицій буде залучено додатково. Ці кошти витрачатимуться максимально ефективно, адже наступного року планується працювати за новими стандартами, які передбачають економію енергії до 50%.

«Мало просто замінити вікна чи утеплити дах. Треба підходити до питання енергоефективностікомплексно. І ми продовжимо впроваджувати глобальні заходи, аби досягти максимального ефекту по всій країні», – наголосив Геннадій Зубко.

За словами Геннадія Зубка, найважливіше завдання на 2016 рік – створення Фонду енергоефективності.

«Такі фонди працюють в успішних європейських країнах. Ми пропонуємо створити його в Україні за литовською моделлю. Вона дає можливість не тільки компенсувати частину енергоефективних кредитів, а й максимально ефективно використовувати кошти», – повідомив він.

Фінансова концепція Фонду енергоефективності передбачає залучення державних коштів та інвестицій. До його розробки в Україні долучилась Німеччина. Крім того, проектом зацікавились інші країни ЄС, зокрема, Франція, Швеція.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Інформацію про підприємства Львівщини відтепер можна знайти в єдиній базі даних
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
Ветерани УПА отримали грошову допомогу
У Львові говоритимуть про розвиток кооперації у сільськогосподарському виробництві
Консультативна місія ЄС реалізовуватиме на Львівщині проекти щодо покращення взаємодії поліції та гр...
Працівників ветеринарної медицини привітали з професійним святом