k2FtbBdWr1

У 2018 році в області діятиме 35 програм

1

Львівська обласна державна адміністрація подала на розгляд Львівської обласної ради 35 програм, дві з них – це стратегії, зокрема, «Стратегія розвитку гірських територій» та «Стратегія поводження з твердими побутовими відходами». Про це сьогодні під час прес-конференції заявив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Цьогоріч ми, разом з Львівською обласною радою, прийняли дуже важливе і безпрецедентне рішення – воно полягає у тому, що усі цільові галузеві обласні програми на 2018 рік повинні надійти в обласну раду не пізніше 15 листопада цього року. Окрім того, Львівська обласна рада повинна розглянути в межах сесійних засідань ці програми і затвердити ще до кінця 2017 року. Це надзвичайно важливе рішення, тому що якщо ми у 2018 рік увійдемо з усіма затвердженими програмами, це дасть нам можливість швидко пройти всі організаційні моменти і приступити до їхньої реалізації» – наголосив Роман Филипів.

Відтак, Львівська обласна державна адміністрація 3 листопада надіслала проекти усіх 35-ти програм до Львівської облради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській області створять оперативний штаб захисту аграріїв від рейдерів
Для представників ОТГ проведуть семінар із залучення коштів міжнародної технічної допомоги
У сквері "На валах" відкрили вуличну виставку “Давній Пліснеськ: минуле сховане під землею...
МОН пропонує для громадського обговорення проект Положення про дуальну форму здобуття освіти
Для усіх побутових споживачів ціна на газ становитиме 6,99 гривні за метр кубічний, - рішення Уряду
На Львівщині триває проєкт «Небесна Сотня. Жива пам’ять»