k2FtbBdWr1

У березні данська бізнес-делегація відвідає Львівщину

16

У другій половині березня представники провідних компаній Данії відвідають Львівську область з метою залучення інвестицій в економіку регіону.

Про це домовились голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова правління Данської Бізнес Асоціації Ларсо Вестбієрг на зустрічі, яка відбулась 3 березня.

За словами Ларса Вестбієрга, під час візиту данські підприємці матимуть змогу ознайомитись із умовами ведення бізнесу в області і переконатись, що тут безпечно працювати.

Олег Синютка також підкреслив, що це хороший шанс для промоції регіону. “Ми отримали серйозний сигнал від інвесторів, які тут хочуть працювати. Важливо лише донести інформацію, що Львівщина є безпечною та відкритою для бізнесу”, – сказав він.

Сторони також домовились наприкінці березня підписати Меморандум про співпрацю та популяризацію іноземних інвестицій в економіку області. Нагадаємо, що останній раз такий документ підписували у 2013 році. Сторонами цього меморандуму були Данська Бізнес Асоціація, ЛОДА, Львівська митниця, ГУ Міндоходів у Львівській області та Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Довідка:

За умовами Меморандуму сторони будують взаємини на основі чесного партнерства та захисту інтересів кожної зі сторін, створення режиму максимального сприяння реалізації взаємовигідних планів.

З метою вивчення та покращення інвестиційного клімату в області, покращення ситуації на ринку праці, формування трудових ресурсів і з метою створення робочих місць для молодих спеціалістів на підприємствах, створених за участі іноземних інвесторів у Львівській області, організовують в межах своєї компетенції семінари та інші інформаційні заходи.

Також цим документом передбачена підтримка ділових контактів та проведення усіх необхідних заходів для забезпечення ефективної співпраці.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: