k2FtbBdWr1

У Буському районі на підприємстві “Грін Гарден” відкрили сучасне фруктосховище

1

У вівторок, 18 жовтня, у с. Новосілки Буського району на підприємстві “Грін Гарден”, що спеціалізується на садівництві, відкрили сучасне фруктосховище. Складається воно із 12 холодильних камер загальною ємністю 1500 тонн. Встановили у фруктосховищі і сортувальну лінію.

“На прикладах таких підприємств ми сьогодні спостерігаємо розвиток усієї сількогосподарської галузі області, – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Для нас важливою є насамперед підтримка невеликих господарств на противагу агропромисловим комплексам. У цьому плані саме наша область найбільше в Україні залучила кредитних коштів, які надавали у Міністерстві аграрної політики на підтримку сільського господарства”.

За словами, голови ОДА, такі господарства, які на сьогодні досить часто відкривають на Львівщині, дають змогу ще й працевлаштовуватись місцевим мешканцям та поповнюють податками місцевий бюджет.

Зазначимо, фермерське господарство “Грін Гарден” почали закладати у 2012 році. Площа його плодових насаджень становить 38,1 га. Основною культурою, яку тут вирощують, є яблуня. Також посадили груші, сливи, вишні, персик.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: