k2FtbBdWr1

У c. Забужжя будується Храм св. Миколая Чудотворця

P1330974

У селі Забужжя урочисто закладено освячений перший камінь у фундамент майбутнього Храму св. Миколая Чудотворця Української православної церкви Київського патріархату. Службу Божу та чин освячення здійснив настоятель каплиці св. Миколая Чудотворця о. Микола Єрмішин.

– Цього моменту і цього дня ми чекали деже давно. Починається діло це святе во ім’я Отця і Сина і Святого Духа, – виголосив о. Микола Єрмішин. – Велике діло починається тут і великий, важливий момент в історії нашої громади – закладено камінь і розпочато будову нашого Храму. З молитвами сьогодні ми зверталися до Бога, щоб Господь благословив те, що має тут відбутися – початок будови, робітників, громаду, жертводавців, благодійників, будівничих, всіх, хто буде причетний до побудови цього Храму. Найголовніше – ми просили Боже благословення, щоб той Храм розпочати будувати і в скорому часі його завершити, бо дуже нині складний економічний час, неспокій у державі.  Дякую усім вам і вітаю з радісним, гарним днем. Господь дає нам знак – гарну погоду, приїде міксер – і ми влиємо перший бетон у фундамент нашого Храму, Господь промовляє до нас: працюйте, збудуйте для себе Святиню і моліться, прославляйте Мене, а Я за це буду посилати ласку, Благословення на вас, ваші родини, усій громаді.

Я дуже дякую Богові, що ми маємо можливість бути тут в цей історичний день, – подякував у виступі міський голова Олег Омелян. – Цей день буває раз у житті.  Коли руйнується – це погано, коли будується – це є дуже добре.  До цього докладається Господь і я бажаю якнайскоріше збудувати цей Храм,осв’ятити  і зайти у нього.

Отець Микола Єрмішин окропив свяченою водою присутніх парафіян, перший камінь і фундамент майбутнього Храму. У капсулі, закладеній в фундаменті для майбутніх поколінь вкладено Архиєрейську Грамоту


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Техніка АТО. Новітній автоматизований комплекс розвідки
Латвійські журналісти та туроператори відвідають курорти Львівщини
Президент про першочергові рішення Парламенту - судова реформа та безвізові закони
Посилення охорони лісів і розвиток лісогосподарського виробництва – лісгоспи області підвели підсумк...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПОВТОРНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ  З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕ...
Львівщина попрощалась із загиблим у зоні Операції об'єднаних сил Іваном Сперелупом