k2FtbBdWr1

У День молоді біля будівлі Львівської ОДА відкрили велопаркінг

1

Зважаючи на кількість громадян, які щодня відвідують структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації, управління туризму та курортів ЛОДА ініціювало облаштування велопаркінгу біля адмінбудівлі за адресою вул. Винниченка, 18.

«Рухатись правильним напрямком європейської України — це в першу чергу створювати для людей комфорт. Щораз більше і більше велосипедів ми бачимо на львівських дорогах, цілі сім’ї вибираються на велопрогулянки, їздять у супермаркети й на роботу. І наші держслужбовці теж цінують здорове й активне життя. Багато молодих працівників адміністрації вибираються по справах на велосипеді. Сама часто так роблю, – розповіла  начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака. 
Облаштування біля адмінбудівлі велопаркінгу — знакове. Бо користуватись ним можуть усі охочі львів’яни та гості міста. Це ще один правильний крок у розвитку львівської велоінфраструктури й підтримки здорового активного туризму».

«Розвиток велоінфраструктури є чудовою екологічною альтернативою для перенасичених автомобільним транспортом міст. Дуже тішусь, що ми змогли долучитись до цієї чудової ініціативи. Сподіваюсь, відтепер більше працівників облдержадміністрації їздитимуть на роботу на велосипеді», – зазначив партнер заходу, керівник Медичного  центру фізичної терапії та медицини болю Інново Ярополк Пшик.

Зазначимо, припаркувати велосипед біля будівлі Львівської ОДА безкоштовно можуть усі охочі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Український центр оцінювання якості освіти попереджає про фальшиві відповіді на ЗНО
Глава Уряду пропонує запровадити широку медійну програму для роз'яснення реформ
«Ви не тільки розвиваєте місцеву економіку, а є прикладом для нідерландських інвесторів» – посол Кор...
У Львові вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедії
Цьогоріч 252 дітей-сиріт на Львівщині знайшли свої родини
Розпочався публічний звіт Олега Синютки перед громадськістю