k2FtbBdWr1

У департаменті охорони здоров’я підсумували акцію з профілактики та раннього виявлення цукрового діабету

ccc91209e3946b396a3dce91fbc88626_1418110844_440x275_3_0

У департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації підбито підсумки традиційної обласної акції «Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету», яка проходила у лікувально-профілактичних закладах області з 3 до 17 листопада 2014 року.

Упродовж акції кожен мешканець Львівської області мав змогу визначити свій рівень глюкози в крові та отримати необхідну інформаційну підтримку.

Під час акції було обстежено 42 611 осіб, з них – 5 129 дітей і 304 – вагітні. На диспансерний облік з вперше встановленим діагнозом цукрового діабету взято 575 осіб, з них – 2 дітей. У 2-х вагітних виявлена гіперглікемія, що мала тимчасовий характер.

24 дорослим та 2 дітям з вперше встановленим діагнозом цукрового діабету призначено інсулінотерапію. Решті 551 дорослому призначено лікування цукрознижуючими препаратами із дотриманням спеціальної дієти. Особам, у яких виявлено епізодичну гіперглікемію, але цукровий діабет не підтверджено, лікарями-ендокринологами надано відповідні рекомендації щодо режиму харчування, способу життя та необхідності періодичного контролю за рівнем глюкози в крові.

Також в рамках акції лікарі-ендокринологи закладів охорони здоров’я області, спільно з науковцями кафедри ендокринології ЛНМУ імені Данила Галицького, провели тематичні заняття з проблеми цукрового діабету як для хворих, так і для фахівців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Допитливі та активні - очільник області зустрівся із молодіжними лідерами з Донеччини
Молодь запрошують на бардівський вечір пам'яті героїв Крут
Нашу європейськість нам доводиться захищати, і Україна має армію, яка здатна зупинити агресора – Пре...
Мандрівники Львівщини зустрілись із представниками української антарктичної експедиції
До державного бюджету України надходження від платників податків Львівщини у січні-лютому 2020 року ...
Майже мільйон гривень профінансували з обласного бюджету на заходи з енергозбереження