k2FtbBdWr1

У Дрогобичі очільник Львівщини відвідав підприємство з виготовлення бурового інструменту

_1595612373_613x321.72121896163_3_0

Голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав у Дрогобичі ТзОВ «Універсальна бурильна техніка», що спеціалізується на виготовленні бурового інструменту.

Очільник області ознайомився із виробничими потужностями підприємства та оглянув виробництво та продукцію заводу.

Підприємство робить великий акцент на виробництво високоякісної продукції, а також збільшення об’ємів і номенклатури бурового інструменту.

ТОВ “Універсальна бурильна техніка” єдине в Україні підприємство по виготовленню бурового інструменту. Продукцією підприємства користуються провідні бурові компанії по всьому світу.   

З метою підвищення якості виготовлення технічного рівня продукції на підприємстві постійно реалізується програма переозброєння виробництва.

Підприємство – найбільший платник податків до місцевого бюджету. Зараз тут працюють майже 400 людей – жителі Дрогобича та району. Заробітна плата працівників на підприємстві – від 10 до 36 тисяч гривень.

Зараз на заводі запустили унікальну продукцію – алмазні долота PDC власної розробки. Їх виготовляють одиниці заводів у світі. Підприємство оснащене унікальним ковальсько-пресовим обладнанням, вагою понад 600 тонн та завбільшки як двоповерховий будинок.

“90% продукції йде на експорт – у США, Канаду, Італію, Близький Схід. І як парадоксально це не звучить – вийти на вітчизняний ринок унікальному українському виробнику не вдається. Так не має бути. Особисто звернуся до Президента та Камбіну, щоб такі інноваційні виробники Львівщини могли безперешкодно працювати на внутрішньому ринку”, – наголосив Максим Козицький


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: