k2FtbBdWr1

У дворику Львівської ОДА організували “Територію молоді”

1

У п’ятницю, 24 червня, з нагоди відзначення в Україні Дня молоді, у дворику Львівської облдержадміністрації провели молодіжний вечір “Територія молоді”. Участь у заході взяли представники молодіжних громадських об’єднань Львівщини.

Під час заходу голова Львівської облдержадміністрації вручив нагороди найактивнішим представникам молодіжних громадських об’єднань області.

“Молодість – це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у світлому майбутньому, – наголосив Олег Синютка. – Я впевнений, що молодь, яка прийде після нас буде набагато успішнішою”.

Окрім того, для гостей заходу провели концертну програму за участі солісток Роксолани Шепіленко та Вікторії Кінаш, митців Львівської школи джазу та сучасної музики. Наприкінці вечора молодь мала можливість поспілкуватись неформально.

Варто зазначити, що організатор заходу – департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА спільно з Львівським обласним молодіжним центром.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Турківщині розслідуватимуть факт завищення цін на вугілля для шкіл
На соціальну підтримку учасників АТО, їхніх родин та сімей Героїв Небесної Сотні – понад 800 тис гри...
Українська та польська сторони обговорили актуальні питання діяльності пунктів пропуску
Військовий оркестр Національної Академії Сухопутних Військ із концертом відвідав Буськ
Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів щорічні загальні збори
Форуми, промоційні тури, туристичні заходи, - звіт управління туризму та курортів