k2FtbBdWr1

У Франковому університеті відбулась лекція про творчість Миколи Лукаша

1

Сьогодні, 30 вересня, у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся перший захід із серії лекцій присвячених творчості Миколи Лукаша.

Метою та основними цілями заходу є відзначення 100-річчя від дня народження Миколи Лукаша, стимулювання вивчення іноземних мов через організацію зустрічей та лекцій з перекладу, налагодження співпраці між науковцями, перекладачами, поліглотами, філологами та молоддю, популяризація перекладацької творчості Миколи Лукаша через залучення більше тисячі відвідувачів та глядачів онлайн, лекторів.

Серед запрошених гостей: Андрій Содомора – український перекладач, письменник, науковець, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня; Сергій Саржевський (Київ) – один з найуспішніших представників перекладацької професії в Україні, голос англомовних учасників телепроектів «Танцюють всі» та «Танці з зірками», українознавець, один з перекладачів роману «Петро Іванович» Альберта Бехтольда; Андрій Стефурак (Київ) – поліглот та Ольга Стефурак (Київ) – експертка з британської англійської, засновниця сучасної онлайн – школи вивчення англійської мови Into English.

Під час заходу говорили про Миколу Лукаша в радянську добу: аскеза і компроміс, про значення іноземних мов у нашу добу та як вивчити чужу мову за 3 місяці.

Проект реалізовується Львівською обласною молодіжною організацією «Спадщина» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсу для інститутів громадянського суспільства.

Довідково:

Микола Лукаш – український перекладач, мовознавець та поліглот.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

О. Богомолець: 3,5 тисячі молодих офіцерів всіх військових вишів України пройдуть курси з тактичної ...
24 травня стартують ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чор...
Стартував обласний етап дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл»
Вшосте на Львівщині стартує благодійна акція «Подаруй дитині свято»
Лілія Гриневич:створено проект положення, що допоможе організувати навчання для всіх дітей в Україні...
Сільські амбулаторії на Львівщині отримали 43 нових автомобілі Renault Duster