
Центральна виборча комісія прийняла рішення про призначення перших виборів у п’яти об’єднаних територіальних громадах на Львівщині. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.
Відтак, реформа з передачі на місця адміністративних повноважень і фінансових ресурсів вперше стосуватиметься трьох районів Львівщини – Дрогобицького, Радехівського та Перемишлянського.
23 грудня 2018 року вибори відбудуться у Меденицькій об’єднаній територіальній громаді (Дрогобицький район), Лопатинській та Радехівській ОТГ (Радехівський район), Бібрській ОТГ (Перемишлянський район) та Зимноводівській ОТГ (Пустомитівський район).
Розповісти у соціальних мережах
Ще більше новин:
На Львівщині здали в оренду ще одну земельну ділянку разом із водним об’єктом
Німецька компанія готує проект консервації рудника «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Пол...
Лісівники Львівщини закликають приєднатись до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»
Триває онлайн голосування за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
Усі ми єдині у захисті своєї Української держави, - Святійший і Блаженнійший Філарет І(+відео)
В Україні оновили рівні епідемічної небезпеки: Львівщина без червоних зон