k2FtbBdWr1

У Кам’янеччині проводяться рейди з виявлення випадків спалювання сухої рослинності

комісія

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич своїм розпорядженням створив районну комісію з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду у 2018 році  та затвердити її склад.  Згідно цього документа районна комісія проводить роботу з інформування населення про заборону доступу до лісових масивів у період високої пожежної небезпеки (IV-V класи) та випалювання сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях. Також вживаються заходи щодо запобігання виникнення лісових пожеж, випалюванню сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях та притгнення винних до відповідальності.

Згідно розробленого графіку вчора відбулися рейди у Старояричівську сільську, Добротвірську селищну ради. За спалювання сухої рослинності оштрафовано 4 особи.

– Така робота і надалі нами буде активно проводитись, – поінформував завідувач сектору цивільного захисту РДА Олег Хаба.

Кам’янка-Бузька райдержадміністрації через місцеву газету “Життя і слово” закликала мешканців району не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і завжди пам’ятати про велику шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: