k2FtbBdWr1

У Кам’янеччині відзначать Свято героїв

21

Керівники районної, Кам’янка-Бузької міської рад, громадських інституцій вирішили 23 травня помолитися і покласти квіти до 12 могил новітніх Героїв Кам’янеччини, могил УПА,  жертв політичних репресій, Січових Стрільців, пам’ятника Степану Бандері та барельєфу Романа Шухевича. А 28 травня, о 12.00, у другий день Зелених Свят, відбудеться урочиста хода з центру міста до могили Січових Стрільців у селі Забужжя. Духовенство відслужить екуменічну панахиду, відбудеться громадське віче з вшанування всіх борців за незалежність нашої України. До цього заходу планують залучити молодь, військовослужбовців, громадські та політичні організації, громадськість.

27 травня делегація району візьме участь у заходах у Львові, приурочених Святу героїв.

Травень насичений патріотичними заходами. Отож, у п’ятницю, 18 травня, о 15.00 біля могили жертв політичних репресій, що на території ЗОШ І-ІІІ ст. міста Кам’янка-Бузька, відбудеться панахида та громадське віче. Представники духовенства, релігійних громад, влади та громадськості помоляться та запалять лампадки, як символ пам’яті про невинно замордованих у тюрмах, на спецпоселеннях, за всі жертви політичних репресій.

Довідково: День Героїв ще у 1938 році започаткувала Організація українських націоналістів в пам’ять про вбивство свого провідника Євгена Коновальця. Упродовж останніх років воно стає все популярнішим.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: