k2FtbBdWr1

У КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОМУ РАЙОНІ СТВОРЕНО ПРИЙОМНУ СІМ’Ю ТА ВЛАШТОВАНО НА СПІЛЬНЕ ПРОЖИВАННЯ І ВИХОВАННЯ ДВОХ ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

IMG_20191118_124643 - Копія

КОЖНІЙ ДИТИНІ – РОДИНУ!

Одним з основних завдань, покладених на службу у справах дітей є забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу та  прийомні сім’ї.

Метою утворення прийомної сім’ї є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім’ї на виховання та спільне проживання.

Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні батьки – подружжя або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні діти – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, влаштовані до прийомної сім’ї.

«Мама» – це перше слово, яке вимовляє маля, з дитячих вуст воно звучить ніжно на будь-якій мові світу, уособлює любов, відданість, щирість, надійність, тепло, стабільність. Мама – це родина. Але, на жаль, не всі діти мають можливість промовляти це чарівне слово. Є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які не мають родини, але мріють про неї. Станом на 18.11.2019 в службі у справах дітей Кам’янка-Бузької райдержадміністрації на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває дітей 81 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування. Цим дітям потрібна батьківська любов, родинне тепло та сімейний затишок. Як прикро, що не кожна дитина знає, що таке материнська любов. Але є люди, не байдужі до проблеми сирітства. Вони з радістю відкривають свої серця та приймають у свою родину дітей, створюють сімейний затишок, дарують дітям тепло своїх сердець. Станом на 18 листопада 2019 року в районі функціонує уже чотири прийомних сім’ї та два дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до розпорядження Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації від 11 листопада 2019 року № 280/02-08/19 «Про створення прийомної сім’ї та влаштування на спільне проживання і виховання дітей, позбавлених батьківського піклування: Височанської Тетяни Андріївни, 26.07.2014 року народження, та Височанської Вікторії Андріївни, 17.05.2012 року народження» двоє дітей, позбавлених батьківського піклування Тетяна і Вікторія знайшли нову сім’ю. З 18 листопада 2019 року діти влаштовані на виховання та спільне проживання в прийомну сім’ю мешканки міста Кам’янка-Бузька Лабай Наталії Євгенівни. Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський щиро привітав прийомних дітей та прийомну маму із тим, що знайшли одна одну та зичимо їм міцного здоров’я, взаєморозуміння, взаємоповаги, добробуту.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: