k2FtbBdWr1

У кожну бібліотеку Львівщини потрапить по 150 примірників книг

1

Cьогодні, 14 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з бібліотекарями Львівщини.

У межах зустрічі розглянули тенденції розвитку бібліотечної галузі, зокрема очільник області акцентував увагу на необхідності проведення повної інвентаризації застарілої літератури у бібліотеках.

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало зазначила, що у 2018 році бібліотечні фонди області придбали 12 195 примірників книг  (1578 назв) та передплатили 192 назви періодичних видань, понад 30 книгозбірень забезпечили комп’ютерами та проекторами. Загалом на розвиток бібліотечної галузі  витратили 1 877.51 тис грн.

“Також для бібліотек області придбали 650 інтерактивні гри “Мандрівка Львівщиною. Закупили 84 комплекти 3-томника енциклопедії “Наукове товариство ім.Т.Шевченка” – 252 книги,  40 книг “Українська дивізія ”Галичина” (Львівщина): історія, спогади, світлини”,  2 360 книг “У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту” (для шкільних та публічних бібліотек)  2 862 книги І-тому Енциклопедія ”,  – зазначила Мирослава Туркало.

Окрім того, Мирослава Туркало зазначила, вперше в межах програми “Українська книга” Львівщина отримала рекордну кількість книг для поповнення своїх бібліотечних фондів – 199 тис примірників книг на суму  23 млн. грн.

“У середньому у кожну бібліотеку надійде 153 книги. Ці книги бібліотеки отримають до кінця квітня”, – додала Мирослава Туркало.

Також вона закликала бібліотекарів брати участь у культурних студіях, ініціювати зустрічі у районах з письменниками та активно долучатись до конкурсу мікропроектів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Перспективи розвитку культурної сфери Львівщини обговорили із міністром культури Євгеном Нищуком
Упродовж липня "Служба 112" опрацювала понад 16 тисяч звернень
«Моя місія – захищати Україну!» – учасник АТО Владислав Проненко став героєм соціального ролика
«Майбутнє країни залежить від вас», - Президент Австрії на зустрічі із студентами в УКУ
Сьогодні розпочинається конкурс інвестиційних проектів для представників малого бізнесу
На Личакові вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні