k2FtbBdWr1

У Києві триває тиждень прозорої енергетики

1

У Києві тривають навчальні заходи об’єднані загальною тематикою прозорості в енергетиці, під егідою аналітичного центру «Діксі груп» у партнерстві із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, НКРЕКП і Колумбійським центром сталого розвитку (Колумбійський університет). Серія семінарів присвячена базовим аспектам прозорості інформації у конкурентних та регульованих енергетичних ринках.

Серед учасників семінарів – представники департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, генерації, постачальники електроенергії, громадськість та експерти.

Учасники вже ознайомились з регламентом цілісності та прозорості оптового ринку енергетики ЄС.

В подальшому також розглянуть питання тарифоутворення для монополій, зокрема методику тарифоутворення за кодексами транспортних мереж Енергоспівтовариства, підходи до регулювання, фіскальних засобів та способів гарантування прозорості та підзвітності видобувного сектору, методики стимулюючого тарифоутворення для монополій.

Учасники семінарів дослідять архітектуру енергоринків і тарифоутворення, а також матимуть можливість навчитись встановлювати контроль надходжень від видобувних галузей.

Завершаться семінари 12 жовтня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині День матері відзначили святковим концертом
Розпочалось фінансування пенсій за липень
Служба у справах дітей шукає батьків та батьків-вихователів
25 жовтня стартує земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок державної власності
До Дня Збройних сил України військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував музичний альбом
Невдовзі для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування планують придбати 11 квартир