k2FtbBdWr1

У ЛОДА відзвітували про виконання обласних програм соціального спрямування

1

12 березня у Львівській ОДА під головуванням заступника голови ОДА Юрія Підлісного відбувся звіт департаменту соціального захисту населення про виконання обласних програм соціального спрямування перед громадськими організаціями Львівщини. На зустрічі були присутні 43 представники громадських організацій інвалідів та ветеранів.

Під час звіту заступник директора департаменту соціального захисту населення Оксана Яковець розповіла про роботу щодо виконання Програми покращення соціального захисту багатодітних сімей Львівщини та Обласної комплексної програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012-2014 рр. За минулий рік за цими програмами використано 1 млн. 150 тис грн. та 1 млн. 284 тис грн. відповідно.

Особливий інтерес громадських організацій викликала Комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 рр. Зокрема, минуло річ для підтримки малозабезпечених верств населення використано 18 195,2  тис. грн. Програма передбачає фінансову підтримку діяльності 34-ох громадських організацій інвалідів, ветеранів та політичних в’язнів і репресованих, які мають статус обласних. І на виконання цього завдання були визначені кошти в сумі 260,0 тис. гривень.

Крім того, цікавим видався розвиток потенціалу громадських та благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем регіону. Йдеться про дофінансування на конкурсних засадах мікропроектів, які фінансуються з різних джерел щодо покращення якості життя соціально незахищених груп населення області. Зокрема, для реалізації 19-ти мікропроектів в області використано 267,9 тис. грн.

Як зазначила заступник директора департаменту соціального захисту Оксана Соболь, після 1-го квітня буде оголошено новий конкурс на 2015 рік щодо визначення кращих мікропроектів, поданих громадськими організаціями, в частині дофінансування їх з обласного бюджету.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Проведено семінар-нараду із спеціалістами з бухгалтерському обліку місцевих рад та головними бухгалт...
Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
Медики закликають громадян подбати про здоров’я та обстежитися на рівень цукру в крові
З бюджету Кам"янеччини виділили 231 тис. грн. на житло для дітей-сиріт
У Палаці мистецтв нагородили юних авторів найкращих мистецьких "небилиць"
Львівщина посідає четверте місце у рейтингу областей, - звіт департаменту економічної політики ЛОДА