k2FtbBdWr1

У Львівській філармонії лунатиме українська прем’єра ораторії Фелікса Мендельсона-Бартольді «Ілія»

1

Під час закриття 38 міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», що відбудеться 9 червня у Львівській національній філармонії, лунатиме українська прем’єра ораторії Фелікса Мендельсона-Бартольді «Ілія» або «Ілля».

Ораторія «Ілля» – це духовний, релігійний шедевр, створений повністю на основі старозавітних текстів. Головний герой – пророк Ілля – сильна, палка, бунтарська особистість, що бореться зі світом за свої переконання. «Це монументальне музичне полотно композитор задумав, як частину трилогії, в яку мали увійти, окрім «Ілії», ораторії «Петро» і «Христос».

Всьому задуму генія не судилося збутися, ораторія «Христос» так і не побачила світ. Проте два твори увійшли в золотий спадок музичної духовної культури. Монументальність твору наповнена грандіозними хоровими партіями і поліфонічними темами. Уся сила і пристрасть головного героя, втілена у музиці контрастує із ліричними темами янголів, Божественного начала».

Для виконання цього твору епохи романтизму на сцену Львівської національної філармонії вийдуть понад 100 виконавців змішаного хору з Нюрнбергу. Сольні партії виконають такі вокалісти: Софія Соловій (сопрано), Дарія Князева (мецо-сопрано) Міхаель Новак (тенор) Роман Антонюк, (лірико-драматичний баритон). Прем’єра відбудеться під керівництвом естонсько-німецького диригента Тармо Вааска.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

9 шкіл Львівщини розпочали навчання за новим стандартом початкової освіти
На Львівщині відкрили виставку "Франція поруч"
Понад 300 млн грн – на медицину та освіту області
Триває процес передачі гідротехнічних споруд області у комунальну власність
Президент внесе до Верховної Ради законопроект щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітни...
Актуальні питання області розглянули на Львівській територіальній тристоронній соціально-економічній...