k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА навчають проектного менеджменту

1

Вчора, 2 листопада, понад 30 представників структурних підрозділів Львівської ОДА, районних державних адміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій взяли участь у семінарі «Проектний менеджмент – основа розвитку громади».

«Слухачам було представлено до уваги такі підтеми: планування в громаді, інтереси громади та донорів, актуальні і перспективні конкурси міжнародної технічної допомоги та їх особливості», – розповів заступник директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Юрій Космина, – учасникам презентували кращі досвіди планування ОТГ в Україні, оскільки, як відомо, планування – основа розвитку громади. Важливим також є і визначення ролі партнерства органів місцевого самоврядування з регіональними органами влади та неурядовими організаціями в підготовці і реалізації проектів. Власне, це і аналізували в ході проведення семінару».

Семінар «Проектний менеджмент – основа розвитку громади» є стартом проекту, в межах якого заплановано проведення низки модульних навчань-тренінгів та курсу лекцій в он-лайн режимі.

Організатор семінару – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, тренер –– керівник аналітичної програми ГО «Європейський діалог» Олександр Софій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Безпека особиста і безпека бізнесу для нас у пріоритеті», - Олег Синютка зустрівся із Держсекретаре...
В області визначили місця продажу ялинок
У музеї історії релігії реставрують експозиційні зали
Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР т...
Підприємства Львівщини, що здійснюють операції з нерухомим майном, сплатили до бюджетів 1,6 млрд грн...
Для дітей-сиріт в межах конкурсу проєктів провели танцювальні майстер-класи