k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА підписали Меморандум у галузі охорони навколишнього середовища

1

У понеділок, 29 серпня, у Львівській ОДА підписали Меморандум про співпрацю у сфері охорони навколишнього природного середовища у межах транскордонного простору Львівської області. Сторони-підписанти – департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Інститут транскордонного співробітництва і європейської інтеграції.

Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

Він зокрема розповів про основні напрямки співпраці між сторонами у рамках договору.

“Ми прагнемо спiльними зусиллями активiзувати консультацiйнi послуги та тренiнги для органiв мiсцевої влади i пiдприємцiв щодо розробки, супроводу iнвестицiйних проектів, – зазначив Руслан Гречаник. – Також органiзовуватимемо конференцiї, круглi столи, форуми з питань прикордонної спiвпрацi у сферi охорони навколишнього природного середовища, розроблятимемо програми i галузеві стратегiї розвитку з метою вирiшення екологiчних проблем в регiонах областi, залучаючи іноземних експертів”.

Розповів директор департаменту і про намір розробляти новi форми транскордонної спiвпрацi та впроваджувати їх на прикордонному просторi для розв’язання проблем охорони природних ресурсів. А також про плани щодо створення спiльних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Бiлорусь-Україна з метою розвитку i збереження бiорiзноманiття.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У спекотну погоду на Львівщині обмежать рух великовагового транспорту
Сьогодні відзначають Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту
У січні до місцевих бюджетів надійшло на 85% більше податків та платежів
Презентовано Концепцію «Децентралізація: сектор Культура» (+інфографіка)
«Прагни! Дивуй! Перемагай!» – Всеукраїнська премія запрошує до участі школярів
У районі відбудуться тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсисте...