k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА розробляють план перспективного розвитку малої гідроенергетики області

1

У середу, 25 квітня, у ЛЬвівській ОДА відбулось засідання круглого столу «Перспективи розвитку малої гідроенергетики на Львівщині». Захід організовано Львівською облдержадміністрацією спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та представниками Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія.

У межах засідання обговорили пропозиції щодо розробки планів перспективного розвитку малої гідроенергетики Львівщини та можливостей інвестування норвезьких компаній у будівництво об’єктів малої гідрогенерації у Львівській області.

Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник, Львівщина має значний потенціал розвитку відновлювальних джерел енергії, зокрема малої гідроенергетики. Важливим є те, що на Львівщині ряд компанії впроваджують низку інвестиційних проектів, що сприяють реформам у енергетичній галузі нашої держави.

Начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олександра Козловська ознайомила з напрямками  співпраці Міністерства з  Директоратом водних ресурсів та енергії Королівства Норвегія.

Джонас Сандгрен розказав про роботу директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія , Швейн Таксдал, розказав про можливість оцінки гідрологічного потенціалу Львівщини. Бріт Хоген розказала про систему ліцензування, яка діє в Норвегії.

За результатами зустрічі визначено реалізацію пілотного проекту на Львівщині щодо оцінки гідро потенціалу області та впровадження системи ліцензування, враховуючи норвежський досвід на будівництві міні ГЕС.

Зазначимо, засідання круглого столу відбулось у межах робочого візиту делегації Директорату водних ресурсів та енергії Королівства Норвегія на Львівщину.

Розпочався візит делегації 23 квітня із зустрічі з керівництвом облдержадміністрації та з керівниками профільних департаментів.  А 24 квітня відбувся виїзд на діючі та перспективні об’єкти малої гідроенергетики у Львівській області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Картину «За мир і щастя в Україні» привезли на Львівщину
Запровадження інтегрованої моделі соціального захисту забезпечить захист прав та інтересів усіх кате...
Досвід Львівщини презентували на семінарі з питань просторового планування у Києві
«Слава Україні! Героям Слава!» - в області триває відзначення Свята Героїв
Департамент екології закликає не провокувати пожежі в екосистемах
Сьогодні виповнюється 80 років з дня проголошення Карпатської України (+ВІДЕО)