k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА розробляють план перспективного розвитку малої гідроенергетики області

1

У середу, 25 квітня, у ЛЬвівській ОДА відбулось засідання круглого столу «Перспективи розвитку малої гідроенергетики на Львівщині». Захід організовано Львівською облдержадміністрацією спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та представниками Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія.

У межах засідання обговорили пропозиції щодо розробки планів перспективного розвитку малої гідроенергетики Львівщини та можливостей інвестування норвезьких компаній у будівництво об’єктів малої гідрогенерації у Львівській області.

Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник, Львівщина має значний потенціал розвитку відновлювальних джерел енергії, зокрема малої гідроенергетики. Важливим є те, що на Львівщині ряд компанії впроваджують низку інвестиційних проектів, що сприяють реформам у енергетичній галузі нашої держави.

Начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олександра Козловська ознайомила з напрямками  співпраці Міністерства з  Директоратом водних ресурсів та енергії Королівства Норвегія.

Джонас Сандгрен розказав про роботу директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія , Швейн Таксдал, розказав про можливість оцінки гідрологічного потенціалу Львівщини. Бріт Хоген розказала про систему ліцензування, яка діє в Норвегії.

За результатами зустрічі визначено реалізацію пілотного проекту на Львівщині щодо оцінки гідро потенціалу області та впровадження системи ліцензування, враховуючи норвежський досвід на будівництві міні ГЕС.

Зазначимо, засідання круглого столу відбулось у межах робочого візиту делегації Директорату водних ресурсів та енергії Королівства Норвегія на Львівщину.

Розпочався візит делегації 23 квітня із зустрічі з керівництвом облдержадміністрації та з керівниками профільних департаментів.  А 24 квітня відбувся виїзд на діючі та перспективні об’єкти малої гідроенергетики у Львівській області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З початку року великі платники сплатили понад 162 мільйони гривень єдиного соціального внеску
Постійна бюджетна комісія погодила проект Програми поводження з ТПВ
Глава держави: Децентралізація – одна з найрезультативніших реформ
Фінансова підтримка розвитку культури області: подано рекордну кількість заявок
Львівщина разом з усією Україною святкує 1030-річчя хрещення України-Руси
З нагоди ювілею Олег Синютка відзначив членів обласного товариства «Лемківщина»