k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю

1

У п’ятницю, 23 грудня, відбулося публічне громадське обговорення у форматі “круглого столу” проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік.

Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Засідання за круглим столом відбулось з метою розгляду вже поданих пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік. Під час зустрічі громадські організації та структурні підрозділи внесли ще два десятки питань, як будуть обговорюватись у 2017 році. 

Нагадаємо, що з 9 до 23 грудня департамент внутрішньої та інформаційної політики збирав пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік. Матеріали обговорення можна знайти в рубриці “Консультації з громадськістю” на сайті облдержадміністрації.

До проекту Орієнтовного плану було включено 50 питань, які подали структурні підрозділи Львівської облдержадміністрації. Ще чотири питання запропонувала Громадська ради при облдержадміністрації.

За словами начальника відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Станіслава Безушка, консультації з громадськістю повинні створити сприятливі умови для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: