k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА стартує проект «Нові обличчя влади»

1

Успішна кар’єра на державні службі, розвиток лідерських здібностей та можливість впливати на зміцнення держави – усе це можна зреалізувати у межах проекту Львівської облдержадміністрації «Нові обличчя влади».

Під час проекту створять базу спеціалістів за профілем від керівників до спеціалістів. До бази вноситимуть дані випускників вищих навчальних закладів, фахівців профільних підприємств та організацій тощо.

«Багато молодих людей, в яких є талант, ініціатива та бажання працювати, можуть реалізувати себе та свої навички на державній службі. Рушійною силою розвитку України є саме молодь, адже від неї залежить – підемо ми шляхом динамічної градації чи тупцюватимемо на місці. Саме тому проект «Нові обличчя влади» покликаний відшукати тих фахівців, що внесуть свою лепту у зміцнення та розвиток країни», – зазначила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Проект триватиме до 2020 року, а з охочими долучитися до команди Львівської ОДА проводитимуть співбесіди. Надсилати свої резюме можна за адресою lodateam2020@gmail.com


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В Україні створено інститут Уповноваженого з прав людей з інвалідністю
На Львівщині запрацював Консультаційно-дорадчий центр для аграріїв
Сподіваюся, що це рішення буде прийнято до 1030-річчя Хрещення Русі-України – Президент про надання ...
На Львівщині стартувала акція «Дні вимірювання артеріального тиску у населення»
Відійшов у вічність член проводу Організації Українських Націоналістів Омелян Коваль
У Львові провели семінар щодо розвитку мережі спеціалізованих послуг для осіб, які постраждали від д...