k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА відбулась зустріч із учасниками АТО

1

Днями відбулась чергова зустріч керівників департаментів Львівської облдержадміністрації, обласного військового комісаріату та представників військової прокуратури з демобілізованими учасниками АТО. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

“Ми організовуємо такі зустрічі задля того, щоб допомогти демобілізованим вирішити нагальні проблеми і ознайомити їх з усіма соціальними та іншими допомогами, які гарантує їм держава”, – зазначив керівник Центру допомоги учасникам АТО, директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк.

За словами Василя Мартиняка, на останній зустрічі демобілізовані учасники АТО отримали інформацію про державні програми, зокрема, соціально-професійної адаптації, яка дозволяє пройти перекваліфікацію – отримати водійські права чи пройти мовні курси, та про програми закупівлі квартир й отримання земельних ділянок за кошти державного бюджету.

На зустрічі також обговорювали проблему збереження робочих місць учасників бойових дій на період мобілізації. Також йшлося про пільги, якими можуть скористатися учасники АТО під час вступу до вищих навчальних закладів.

Своєю чергою військовослужбовці скаржились на проблеми з видачею посвідчень учасників АТО та некомпетентність працівників військових комісаріатів. Присутні на зустрічі керівники державних структур пообіцяли вирішити ці питання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львів’ян та гостей міста запрошують на фестиваль молодіжних вертепів
На Сколівщині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО
З початку року великі платники сплатили до державної казни понад 5 мільярдів гривень податків
На автошляхах області проїзд забезпечено: працювало понад 100 одиниць снігоприбиральної техніки
Депутати затвердили програму надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспор...
Нарада щодо організації захищеності об’єктів життєзабезпечення району