k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА відбулась зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні

1

Питання гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та соціальне забезпечення родин Героїв Небесної Сотні стали головним предметом обговорення під час чергової зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні у Львівській обласній державній адміністрації.

Зокрема, під час зустрічі повідомили про те, що у Львові незабаром оголосять конкурс на концепцію громадського простору із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, розроблено програму та умови майбутнього конкурсу, а також склад журі, громадської та експертної рад. Результати конкурсу заплановано офіційно представити 30 червня.

Далі присутні обговорили вшанування Героїв Небесної Сотні у містах та районах Львівської області, де проживали Герої. Піднімалося питання про встановлення меморіальних таблиць, перейменування вулиць, присвоєння імен школам, де навчалися Герої.

Також на зустрічі обговорили питання соціального забезпечення. Йшлося про те, що на виконання доручення попередньої наради у школах Львівщини забезпечено  безкоштовне харчування дітей загиблих Героїв. Зараз члени родин загиблих просили розглянути можливість літнього оздоровлення, пільгового перевезення тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У межах акції "Підтримай Українську армію" на рахунки Міністерства оборони України надійшл...
Львівська ОДА підтримує позицію громадськості щодо прозорого призначення керівництва Держгеокадастру
Кубок Кам’янка-Бузького району з футболу «ВЕСНА-2016» Фінал
Відкриття та освячення меморіальної дошки Новітньому Герою України
Володимир Кирилич взяв участь у щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та ...
На Львівщині стартує Школа експортера для початківців