k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА відбувся семінар щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

1

11 вересня, за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбувся семінар-нарада з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області.

Участь у заході також взяли начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, представники департаментів соціального захисту населення, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники служб у справах дітей районних державних адміністрацій та виконкомів міст обласного значення, представники громадських організацій з БФ “Львівська освітня фундація” та БФ “Українська галицька фундація”.

Під час семінару присутні порушили питання формування та реалізації концепції надання соціальних, освітніх, медичних послуг в громадах Львівщини та пропозиції щодо розширення переліку таких послуг, а також  реалізації прав дитини та сфери відповідальності сім’ї, громади та держави.

Окремо акцентували увагу на реалізації І етапу Національної стратегії ДІ-реформи на Львівщині та сформували критерії  подальших дій щодо складання Регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області на 2018 – 2026 роки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: