k2FtbBdWr1

У Львівській опері назвали найкращі книги Форуму видавців

1

У четвер, 15 вересня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбулася Церемонія вручення Премії “Найкраща книга Форуму-2016”.

Привітали учасників та авторів поважні гості Форуму: представники вищих органів влади, керівництво області та міста, президент ГО “Форум видавців”.

Привітання від Президента України Петра Порошенка виголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Також він зазначив, що книжковий Форум є платформою нових ідей, обміну думок, популяризації нашої культури та видатних літературних особистостей, які стають символом.

Також очільник Львівщини вручив грамоту облдержадміністрації відомій письменниці, художниці, телеведучій Аллі Дудаєвій за творчу працю, активну громадську позицію та за написання книги “Мільйон перший. Джохар Дудаєв”.

“Алла Дудаєва носить прізвище, яке стало символом свободи не тільки для далекого народу, який бореться проти російського поневолення, а  й символом для українського народу”, – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, подяку від голови за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток вітчизняного книгодрукування та за видання найповнішого зібрання творів Михайла Грушевського – “Михайло Грушевський. Твори у 50 томах” отримав і колектив Державного підприємства “Всеукраїнське спеціалізоване видавництво “Світ”.

Опісля відбулося урочисте нагородження переможців. Абсолютним рекордсменом у кількості здобутих нагород стало “Видавництво Старого Лева”. Також нагороди отримали такі книги як “Сестра моя, Софія…” – видання газети “День”; “Андрей Шептицький, Митрополит Галицький (1901-1944) – провісник екуменізму” Блаженнішого Любомира Гузара; “Політ золотої мушки” Богдана Волошина та інші.

Також для глядачів організували концерт за участі легендарного українського гурту “Тельнюк: Сестри” та квартету пантоміми Dekru.

Зазначимо, премія “Найкраща книга Форуму” – це єдина в Україні премія, якою відзначаються книжки всіх видавничих категорій і жанрів. Щороку на здобуття премії номінується близько 500 книжок від понад 100 видавництв. Присуджується премія з 1995 р.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: