k2FtbBdWr1

У Львівській політехніці відкрили StartUp School задля співпраці бізнес-структур і молоді

1

У Національному університеті «Львівська політехніка» створили  незвичайний навчальний підрозділ — StartUp School, що призначена задля налагодження тісної співпраці між бізнес-структурами та студентською молоддю.

«Розташований у відреставрованому приміщенні на вулиці Колесси у Львові, новий навчальний заклад допоможе молоді в реалізації напрацьованих проектів. Адже його місія полягає у створенні комфортного інноваційного середовища для продукування і реалізації креативних ідей та успішних стартапів юнаків та дівчат», – зауважила під час відкриття заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

Для надання необхідних консультацій  до школи запросили провідних українських та іноземних фахівців, а також розробили унікальний формат навчання,  тут передбачили власний краудфандинговий майданчик, де регулярно відбуватимуться конкурси стартапів та інші заходи.

Окрім того, в межах відкриття навчального підрозділу відбувся майстер-клас «Інтернет-сайт без програмування, або Як створити власний сайт на платформі WordPress». Учасники заходу змогли здобути теоретичні та практичні знання для створення свого першого сайту власними силами, навчитися створювати ефективний сайт не будучи програмістом, оволодівши знаннями та вміннями роботи із платформою WordPress, дізнатися про основні елементи WordPress – плагіни, віджети, публікації, сторінки – та як ефективно їх використовувати для різних цілей.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

18 годин поспіль в ефірі радіо "Культура" звучатиме "мобілізаційна" поезія Шевче...
Мобільним зв’язком мешканці області користуються частіше, ніж іншими телекомунікаційними послугами
На Львівщині відбулось навчання фахівців, які працюють у сфері інституційного догляду
Маркіян Мальський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні
«Майбутнє – за голосом громадськості», - Маркіян Мальський у межах Форуму Громадських рад Львівщини
На засіданні РНБО Президент України дав доручення невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законоп...