k2FtbBdWr1

У Львівському Державному Університеті внутрішніх справ відбулися змагання юних поліцейських

1

На фінальний етап конкурсу до Львова приїхали переможці районних та міських оглядів – діти віком від 9 до 16 років. Всього за перемогу боролися 12 команд.

Організували змагання Головне управління Національної поліції Львівщини, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Служба у справах дітей та Департамент соціального захисту населення ЛОДА, а також ЛДУВС.

“Сьогодні ми закладаємо основи для майбутньої безпеки нашої держави. Зараз тут зароджується новий рух, який, я вірю, переросте у масштабний проект. Обласний конкурс “Юні поліцейські” стане фундаментом великої всеукраїнської акції”, – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Сюрпризом для усіх присутніх став яскравий та видовищний виступ духового оркестру “Львівські фанфари” та групи мажореток “Фейєрія”.

Після урочистої частини учасники вирушили на етапи змагань. Боролися за першість у шести конкурсах. Серед них був письмовий іспит на знання Правил дорожнього руху, де кожен мав відповісти на 10 запитань.

У спортивному залі університету пройшли змагання з основ самозахисту. Тут учасники  по черзі протистояли двом імітованим нападам та демонстрували свої знання  прийомів самооборони.

Наступний конкурс – перша домедична допомога. Окрім цього, юні поліцейські виконували завдання на знання жестів регулювальника та навичок перетину перехрестя. А ще – демонстрували влучність у конкурсі з кульової стрільби.

Після цього відбулось нагородження переможців та учасників змагань. Перше місце у конкурсі виборола команда “Дорога без стресу” СЗШ №42 міста Львова. Друге місце здобула команда “Все буде добре” загальноосвітньої школи смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району, а третє – посіла команда “Нерв” Львівської гімназії “Престиж”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Область отримала субвенцію з державного бюджету на виплату державних допомог у сумі 34,3 млн грн
Лісгоспи Львівщини на додаткових торгах реалізували 2,9 тис м3 деревини
На Львівщині у 2018 році збудують нові футбольні поля із штучним покриттям
На Форумі Ідей визначили переможців
На Львівщині відбудеться засідання Мережі енергоефективних підприємств
Підприємців хімічної промисловості Львівщини запрошують представити свої товари на іноземних ринках