k2FtbBdWr1

У Львівському кардіоцентрі запрацював новий ангіограф

1

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко сьогодні ознайомився із роботою нового ангіографу, перебуваючи із робочим візитом у  Львівському обласному клінічному лікувально-діагностичному кардіологічному центрі.

Ургентну рентген операційну ангіографічну систему Optima IGS 330 закупили за коштом державної субвенції та обласного бюджету, а ввели в дію 4 жовтня.

«Сучасний ангіограф дозволить лікарям ефективніше проводити діагностику. Питання серцево-судинних захворювань особливо актуальне для сучасного суспільства. Ми й надалі шукатимемо ресурси для того, щоб медики мали з чим працювати та могли виконувати свою роботу ще більш якісно. Ставимо собі за мету також покращити не лише матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, а й оплату праці лікарів», – зазначив Іван Собко.

Запуск нового ангіографа дозволить безперебійно надавати невідкладну допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда та збільшити кількість планових втручань. Від початку роботи агіографічного обладнання у Львівському обласному кардіологічному центрі було проведено близько 15 тис. інтервенційних втручань.

Також Іван Собко оглянув відділи Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру та поспілкувався з директором і працівниками щодо основних проблемних питань та потреб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На конкурси у галузі культури цьогоріч подали рекордну кількість заявок - понад 800
12 вересня – останній день подачі заявок на участь у аукціоні щодо оренди ставків
На Яворівщині вручили нагороди родичам лицарів ОУН та УПА
На лісових господарствах проводять превентивні заходи щодо недопущення виробничого травматизму
На Львівщині відзначать річницю створення Дивізії "Галичина"
На Львівщині реалізують проект із створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного ...