k2FtbBdWr1

У Львівському кардіоцентрі запрацював новий ангіограф

1

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко сьогодні ознайомився із роботою нового ангіографу, перебуваючи із робочим візитом у  Львівському обласному клінічному лікувально-діагностичному кардіологічному центрі.

Ургентну рентген операційну ангіографічну систему Optima IGS 330 закупили за коштом державної субвенції та обласного бюджету, а ввели в дію 4 жовтня.

«Сучасний ангіограф дозволить лікарям ефективніше проводити діагностику. Питання серцево-судинних захворювань особливо актуальне для сучасного суспільства. Ми й надалі шукатимемо ресурси для того, щоб медики мали з чим працювати та могли виконувати свою роботу ще більш якісно. Ставимо собі за мету також покращити не лише матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, а й оплату праці лікарів», – зазначив Іван Собко.

Запуск нового ангіографа дозволить безперебійно надавати невідкладну допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда та збільшити кількість планових втручань. Від початку роботи агіографічного обладнання у Львівському обласному кардіологічному центрі було проведено близько 15 тис. інтервенційних втручань.

Також Іван Собко оглянув відділи Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру та поспілкувався з директором і працівниками щодо основних проблемних питань та потреб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Трасами Львівщини проляжуть маршрути чемпіонату України з велосипедного спорту
«Рука допомоги»: четверо малозабезпечених Львівщини отримають кошти на відкриття власної справи
Інформаційною акцією “Лабіринт можливостей” мешканців області закликали до боротьби з торгівлею людь...
Ростислав Замлинський залишив запис у Книзі Смутку померлого Яна Ольшевського
Наприкінці березня відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину українських Карпат«Говерляна-...
На Львівщині презентують артпроєкт «URBAN WINTER 32»