k2FtbBdWr1

У Львові готуються до Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

9

21-23 жовтня у Палаці спорту “Україна” (м. Львів, вул. Мельника, 18) відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. Захід складатиметься із трьох спеціалізованих виставок: XVІ міжнародну виставку-ярмарок “ТурЕКСПО”, IX спеціалізовану виставку “Готельний та ресторанний бізнес”, VIIІ спеціалізовану виставку “Континент розваг: Спорт • Відпочинок • Дозвілля”.

Форум дає змогу відвідувачам ознайомитись із маловідомими туристичними об’єктами України, інформаційними технологіями, новим професійним обладнанням та спецодягом.

Також гості можуть оглянути розважальні автомати та стимулятори, надувні атракціони та гірки, засоби інтер’єру та продукти харчування для ресторанів, кафе, барів.

Основною метою Форуму є активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського турпродукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчика для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Організатор заходу: ПрАТ “Гал-ЕКСПО”.

Адреса: вул. Винниченка, 30, м. Львів, 79008. Телефон: (032) 294-91-12. Факс: (032) 297-17-56. Е-mail: exhib@galexpo.lviv.ua. Сайт: http://www.galexpo.com.ua.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: