k2FtbBdWr1

У Львові “Посли реформ” розкажуть про децентралізацію

01

У четвер, 19 листопада, у Львові відбудуться заходи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з просування реформи децентралізації “Посли Реформ”. До міста завітає команда, яка складається з народних депутатів України, експертів з питань конституційної реформи і децентралізації. Про це повідомила директор департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Галина Гречин.

Інформаційна кампанія організовується задля привернення уваги громадськості до процесу децентралізації влади та пов’язаного із цим внесенням змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування, адміністративно ‐ територіальної реформи.

У рамках кампанії відбудуться зустрічі з представниками влади в регіоні, місцевого самоврядування, громадськими активістами, студентами.Зокрема, запланована зустріч зі студентами  та науковцями у Львівському Національному університеті ім. І. Франка.

Окрім цього, о 15:00 розпочнеться Регіональна конференція з децентралізації у Будинку вчених. На конференцію запрошені голови та заступники голів районних державних адміністрацій, міські та селищні голови районних центрів, голови районних рад та голови новоутворених об’єднаних громад. На зустрічі будуть розглянуті основні аспекти з реалізації реформи, спростовані міфи щодо проведення децентралізації, наголошено на необхідності проведення відповідних конституційних змін.

Також конференцію відвідає Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан, який перебуватиме на Львівщині з робочим візитом.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина пропонує спростити процедуру ввезення на територію України гуманітарних вантажів
Перший заступник голови РДА взяв участь у спільному засіданні робочої групи та депутатської комісії
На Золочівщині Олег Синютка зустрівся з учасниками АТО
Медики нагадують: найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація
ВАЖЛИВІ ОЗНАКИ БУЛІНГУ ТА АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ТАКОГО ЯВИЩА
Взяли участь у ZOOM-нараді відділу адміністрування ДРВ Львівської ОДА