k2FtbBdWr1

У Львові правоохоронці та активісти оголосили війну псевдоволонтерам

1

Головна проблема в тому, що волонтерський рух дискредитований шахраями, котрі збирають гроші де завгодно – на вулицях, на дорогах, в маршрутках. І куди потім діваються ці гроші – невідомо. Так окреслюють проблему громадські активісти.

Окрім того, зловмисники досить непогано захищені юридично. Мають відповідні документи, бухгалтерію, проте перевірити скільки псевдоволонтери зібрали на вулицях і скільки було перераховано тим, для кого ці кошти збираються, неможливо. І суми привласнених шахраями коштів – астрономічні.

Правоохоронці Львівщини домовились з активістами про ряд спільних практичних заходів, які будуть здійснені для того щоб витіснити «новітніх жебраків» зі Львова й області, а також для того щоб притягнути горе-бізнесменів до відповідальності.

Зокрема організовані спільні групи, до складу яких увійшли працівники міліції та громадські активісти і які займаються виключно псевдоволонтерами.

Вже є перші затримані. Днями представники громадських організацій, повідомили працівників патрульної служби міліції Львова про виявленого псевдоволонтера. За словами громадських активістів, на площі Соборній, чоловік зі скринькою на шиї збирав у перехожих гроші нібито для лікування дітей.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці вже встановили особу чоловіка. Ним виявився 27-річний львів’янин. За цим фактом працівники Галицького райвідділу міліції проводять перевірку.

За матеріалами ВЗГ ГУМВС України у Львівській області


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: