k2FtbBdWr1

У Львові представили найкращі фотографії Міжнародного конкурсу газети «День»

1

Урочисте відкриття фотовиставки «День-2014» сьогодні, 29 квітня, відбулось у Львівському палаці мистецтв. Експозиція вмістила близько 160 світлин із числа переможців XVI Міжнародного фотоконкурсу газети «День».

Кращі роботи обирали із понад двох тисяч фотографій з усієї України. Загалом вони представлені у шести номінаціях: «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей», а також номінації від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом».

Урочисте відкриття експозиції відвідав й голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Зокрема, він відмітив, особливість цьогорічної фотовиставки, символом якої обрали терен. «Дуже символічно, що уособленням виставки організатори обрали цю рослину. Адже у нас – українців було повір’я, що саме терен здатний протистояти нечистій силі», – сказав він.

Зазначимо, що Львів – п’яте  місто, яке запросило виставку до себе цього року. Перед тим фотовиставка «Дня» гостювала в Одесі, Полтаві, Черкасах та Луцьку. Завдяки цим фотографіям відвідувачі матимуть нагоду пригадати й осмислити той «тернистий» шлях, який довелося прожити за цей рік, а також побачити Україну й українців, які навчилися захищати своє.

Традиційно усі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. Виставка триватиме з 29 квітня до 10 травня 2015 р. Вхід вільний. Вихідний – понеділок.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: