k2FtbBdWr1

У Львові проаналізують кримінальні справи стосовно об’єктів незаконного будівництва

1

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка доручив провести детальний аналіз усіх об’єктів незаконного будівництва у місті Львові щодо яких на даний час відкриті кримінальні провадження та які перебувають на розгляді у правоохоронних органах.

Про це йшлось у понеділок, 26 жовтня, під час апаратної наради у керівника області.

Зокрема, Олег Синютка дав завдання правоохоронним органам ретельно опрацювати усі справи щодо самовільного будівництва та підготувати розгорнуту аналітичну довідку по кожній з них.

До слова, вже у четвер, 29 жовтня, в облдержадміністрації відбудеться чергова зустріч із активістами та мешканцями Львова щодо питань незаконного будівництва. За словами заступника голови облдержадміністрації Ірини Гримак, на цій нараді планують розглянути близько 20-ти незаконних забудов, щодо яких відкриті карні справи.

Ірина Гримак також додала, що об’єктом розмови будуть й судові рішення по цих справах. “Особливо знаковими також є й судові рішення по цих справах. Як приклад, можна навести незаконну добудову за адресою: вулиця Митрополита Андрея, 12. Адже там суд не побачив достатньо доказів того факту, що цей будинок – пам’ятка архітектури місцевого значення”, – зазначила Ірина Гримак.

Нагадаємо, що за підрахунками громадських активістів у Львові налічується 46 об’єктів незаконного будівництва.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: