k2FtbBdWr1

У Львові стартувала українсько-литовська конференція щодо можливостей професійної кар’єри учнів

1

У четвер, 12 вересня,  у Львові відбулась конференція «Литва – Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації / плануванні професійної кар’єри учнів».

«Це дуже важливий соціальний проєкт, орієнтований на учнів та молодь. Ми обмінюємося досвідом із Литвою, пізнаючи для себе щось нове. Переконана, що тут зібрались люди, які мають бажання і наснагу для змін на краще», – наголосила заступник директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Лілія Лисих.

У межах конференції презентували дослідження, виконані в межах проекту «Литва–Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації/планування професійної кар’єри учнів», концепцію профорієнтаційної роботи з учнями – внутрішньо переміщеними особами з врахуванням їх життєвого досвіду. Також говорили про профорієнтацію, як форму абілітації підлітків, на життя яких вплинула війна, досвід молодіжних таборів Литва-Україна, особливості профорієнтаційної роботи на території Станиці Луганської.

Окрім цього, серед розглянутих питань – «Можливості проекту для адаптації  в  систему української  освіти», «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в місцеві громади», «Особливості інтеграції до місцевого ринку праці внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО», «Виклики сучасного ринку праці  до організації профорієнтаційної роботи учнів».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Турянський: Львівщина продемонструвала найбільшу активність на позачергових парламентських вибо...
«Схід і Захід разом»: у межах програми студенти та вчителі з Луганська прибули на Львівщину
Львівщина – пілотна область із впровадження послуги раннього втручання
Більше 55 мільйонів гривень плати за ліцензії надійшло до місцевої казни Львівщини цього року
До Дня Соборності у школах Львівщини тривають патріотичні уроки
На Львівщині відбувся круглий стіл щодо перспектив розвитку професійної освіти