k2FtbBdWr1

У Львові триває ХХI Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

_1603273031_613x321.64773922187_3_0

У межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності стартувала ХХI міжнародна виставка «ТурЕКСПО».

У конференц-залі відбулась панельна дискусія «Мандруй Україною безпечно. Виклики 2020 та шляхи подолання проблем» за участю Державного Агентства Розвитку Туризму України, органів державної влади та головних фахівців туристичної галузі України.

«Карантин змусив українців замислюватися про цікаві місцини у своїй країні. І тут головне запитання: якими мають бути акценти внутрішнього українського туризму, аби він продовжив свій розвиток і після пандемії, коли кордони іноземних держав будуть відкритими і для українців. Поза очевидними поняттями «поліпшення якості послуг», інфраструктури, має йтися і про створення нових туристичних продуктів», – зазначила  начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації   Наталя Табака.

За її словами, великих втрат під час пандемії зазнали Трускавець, Східниця та Моршин, адже бюджети цих міст в значній мірі залежать від суб‘єктів господарювання, задіяних у туризмі. На сьогодні санаторно-курортні, готельно-відпочинкові комплекси відновили свою роботу, працюють з дотриманням усіх санітарних норм, відпочивати там цілком безпечно. Від початку року управління туризму та курортів облдержадміністрації веде активну промокампанію туристичних магнітів регіону. Зокрема, проводить перехресну промоцію з іншими областями України, реалізовує співпрацю з відомими медіа-проєктами.

У виставковому залі активно спілкувалися і налагоджували ділові контакти представники туристичних операторів та агенцій, медичного туризму, страхування, топ-менеджери закладів відпочинку та розміщення, представники транспортних послуг та авіакомпаній, розробники IT-технологій для туристичної сфери та інші фахівці. Туристичні та курортні можливості регіону були представлені на стенді Львівської області. Також у виставці взяли участь представники інших областей України, зокрема Тернопілля, Чернівців, Івано-Франківська, Херсонщини, Закарпаття та інш.

Зазначимо, що форум триватиме до 22 жовтня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Найкращих працівників галузі легкої промисловості відзначили з нагоди професійного свята
“На вас сподівається уся Україна”, - Олег Синютка під час передачі автомобілів поліцейським Львівщин...
Україна та ЄС координуватимуть дії для протидії загрозам втручання у вибори – Глава держави
На Яворівщині в межах проекту «Відновлені імена Героїв» виготовили 12 інформаційних таблиць
Олег Синютка вручив державні відзнаки науковцям Львівщини
Більше 3 млн саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат, - Остап Семерак у межах в...