k2FtbBdWr1

У Львові триває V LVIV ECO FORUM 2019

1

У Львові розпочався V LVIV ECO FORUM 2019. Захід триватиме два дні. Під час форуму українські та закордонні експерти обговорюватимуть питання збереження водних ресурсів, поводження з відходами й перетворення їх на енергію, кліматичні зміни.

LVIV ECO FORUM 2019 (#LEF2019) на «Арені Львів» об’єднав понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів-експертів з 20 країн світу. Участь у заході також взяли директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Сьогодні, 12 вересня, у перший день роботи #LEF2019 відбулася дискусія «Стратегія водної політики України-2019», під час якої презентували стратегії, обговорювали сценарій розвитку галузі з огляду на виклики для інфраструктури водопостачання та водовідведення.

Окрім того, відбулась дискусія на тему: «Впровадження державної політики якості питної води», учасники якої ознайомились з національними цільовими показниками та індикаторами відповідно до Протоколу про воду та здоров’я в Україні та заходи їх досягнення.

Нагадуємо, що завтра, у другий день роботи #LEF2019, учасники дискутуватимуть про проблеми промислового забруднення водних об’єктів країни, обговорюватимуть правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

Також порушать питання національної стратегії поводження з відходами в Україні, а на 4-у поверсі «Арени Львів» буде проходити сесія «Кліматична політика» на тему «Спека і повінь. Адаптація міст до зміни клімату».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На вихідних львів'ян запрошують на Фестиваль «ART-UKRAINE»
У Держархіві Львівщини підготували онлайн виставку «З історії Львівської політехніки»
Президент: Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави
Жнивна кампанія в розпалі: господарства Львівщини вже зібрали 80% ранніх культур
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті в межах завершення к...
«Нам потрібна єдність країни, яку творять такі люди як керівник Заслуженої академічної капели Україн...