k2FtbBdWr1

У Львові триває V LVIV ECO FORUM 2019

1

У Львові розпочався V LVIV ECO FORUM 2019. Захід триватиме два дні. Під час форуму українські та закордонні експерти обговорюватимуть питання збереження водних ресурсів, поводження з відходами й перетворення їх на енергію, кліматичні зміни.

LVIV ECO FORUM 2019 (#LEF2019) на «Арені Львів» об’єднав понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів-експертів з 20 країн світу. Участь у заході також взяли директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Сьогодні, 12 вересня, у перший день роботи #LEF2019 відбулася дискусія «Стратегія водної політики України-2019», під час якої презентували стратегії, обговорювали сценарій розвитку галузі з огляду на виклики для інфраструктури водопостачання та водовідведення.

Окрім того, відбулась дискусія на тему: «Впровадження державної політики якості питної води», учасники якої ознайомились з національними цільовими показниками та індикаторами відповідно до Протоколу про воду та здоров’я в Україні та заходи їх досягнення.

Нагадуємо, що завтра, у другий день роботи #LEF2019, учасники дискутуватимуть про проблеми промислового забруднення водних об’єктів країни, обговорюватимуть правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

Також порушать питання національної стратегії поводження з відходами в Україні, а на 4-у поверсі «Арени Львів» буде проходити сесія «Кліматична політика» на тему «Спека і повінь. Адаптація міст до зміни клімату».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оголошено конкурс на найкращий урок з використанням інтерактивної дошки
Різдво для всіх: Святу вечерю на Львівщині розділять із потребуючими
Львівський обласний кардіологічний центр - один із лідерів за кількістю стентувань
У межах ХVIII Міжнародного економічного форуму розглянуть підвищення конкурентоспроможності аграрног...
Понад 400 тис тонн зерна зібрали аграрії області – на Львівщині триває жнивна кампанія
На Львівщині відбудеться IV Форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»