k2FtbBdWr1

У Львові відбудеться 27-й Ярмарок кар’єри

1

Наступної середи, 9 листопада, у IV корпусі національного університету “Львівська політехніка” (вул. Митрополита Андрея, 3) відбудеться 27-й Ярмарок кар’єри. Про це повідомляють організатори заходу.

Так, різні варіанти працевлаштування  відвідувачам пропонуватимуть понад 50 підприємств, установ та організацій. За словами організаторів, на Ярмарку кар’єри добиратимуть персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо.

Відвідувачі Ярмарку кар’єри також отримають чудову нагоду вивчити реалії локального ринку праці та з’ясувати у працедавців умови і розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. Усі охочі також матимуть змогу пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, отримають допомогу у написанні резюме, а також фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

Організатори заходу – Львівський обласний центр зайнятості разом з НУ “Львівська політехніка” за підтримки всеукраїнського проекту “День кар’єри “PROFIT DAY”.

Початок – об 11:00.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: