k2FtbBdWr1

У Львові відбудеться один із найбільших у Східній Європі агрофорумів “АГРОПОРТ Захід Львів 2017”

1

Упродовж 27–29 квітня у Львові, на території аеропорту “Львів”, відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства “АГРОПОРТ Захід Львів 2017”. Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

“Головне завдання цьогорічного форуму – інформаційна підтримка виробників, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин, формування сучасних стандартів якості, які відповідатимуть вимогам ЄС”, – розповіда директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

За її словами, у межах Міжнародного форуму відбудуться пленарні засідання, дискусії на актуальні теми з питань інвестиційної привабливості та подальшого співробітництва з міжнародними партнерами.

У перший день заходу зокрема, відбудеться Стратегічний форум “Інвестиційний клімат українського АПК”, під час якого обговорюватимуть ефективність залучення фінансування в сільське господарство та харчову промисловість Львівської області. А також можливості використання світового досвіду впровадження проектів міжнародної технічної допомоги для всіх аграріїв України.

Другий день форуму присвятять глобальним змінам клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України.

Також у межах форуму представлять кращі об’єкти туризму Львівщини. А родзинкою заходу стане Церемонія нагородження відкритою премією AGROPORT AWARDS, під час якої відзначать найкращих сільськогосподарським виробників та виробників харчової промисловості області.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті: www.agroport.ua

З програмою форуму можна ознайомитись тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З нагоди Дня Конституції зі святом привітали 80-й аеромобільний полк
Питання легалізації зайнятості та заробітної плати в центрі наради у Львівській ОДА
Пропозиції щодо незавершеного будівництва подадуть на розгляд сесії обласної ради
Мешканців області закликають обережно поводитись із газом та опалювальними приладами
З нагоди ювілею Станіслава Людкевича у Палаці Потоцьких прозвучать твори видатного композитора
На Львівщині діячі мистецтв отримали державні нагороди