k2FtbBdWr1

У Львові відбулась зустріч із соло-мандрівницями – жінками, які подорожують світом наодинці

1

У середу, 22 травня, мешканцям Львівщини організували мотиваційну зустріч із соло-мандрівницями – жінками, які подорожують світом самі.

З вітальним словом до гостей та учасників зустрічі звернувся заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

«Вам треба подякувати за те, що представляєте не тільки себе, не тільки свій світогляд,  очевидно ви представляєте нашу країну. Хочу вас попросити, де б ви не були, в якій країні, континенті чи материку, постійно говоріть про нашу державу, бо насправді зараз у світі це дуже потрібно. Дуже потрібно, щоби знали, що є українці – горді, самобутні, надзвичайно інтелектуальні, симпатичні люди, як ви. Дякую, що ви є!», – зазначив Роман Филипів.

Гостям випала нагода поспілкуватися з соло-мандрівницями: Ольга Гуцул об’їхала всі Балкани і витратила всього 1,75 євро за всю подорож; журналістка-блогер Анна Аргілова розповіла про досвід відмов та депортацій; Ірина Ямінська подорожувала Центральною Азією, відвідала Ірак і поділилася історіями уникнення небезпеки в таких подорожах; Наталя Столяр два роки жила і працювала в Кенії, розказала, як убезпечити себе від пограбування, а Анна Петраускене відвідала норвезький архіпелаг Шпіцберген зі зброєю.

У межах заходу учасники мали змогу дізнатися інформацію про оригінальні подорожі соло-мандрівниць з перших вуст:чому жінки подорожують одні, з чого розпочати соло мандрівку, наскільки небезпечні соло подорожі і що мотивує їх на такий незвичний для жінок екстрим.

«Сьогодні для нас вже не є незвичайним факт, що жінки громадсько активні, обіймають керівні посади чи, навіть, воюють на війні. Проте жінки, що подорожують одні, досі викликають вражаючі емоції і питання «Як? Вам не страшно?» Сьогодні ми отримали унікальну можливість зустрітися з мандрівницями, дізнатися дивовижні історії українок, які надихають інших не тільки на соло-мандри, але є свідченням того, що жінкам під силу все. Достатньо тільки шалене бажання», – ділиться начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака.

Метою заходу є руйнування стереотипів про жінок-мандрівниць та спонукати активнішим мандрам, промоція  різних видів туризму, зокрема регіонального.

Зазначимо, організаторами події є управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно з оператором авторських подорожей та експедицій «Explorer Life».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: